Bitcoin Tekrar Yükselecek mi?

Bitcoin’in bu denli düşüşü ile birlikte herkesin aklında aynı soru var Bitcoin tekrar yükselecek mi? Bu sorunun cevabı tam olarak kimse tarafından bilinemez ama analizler ve Bitcoin’e olan yaklaşımlar bizlere az çok fikir vermektedir. “Bitcoin tekrar yükselecek” bu cümle Mobil ödeme firması Circle’ın Yasal ve İş Meseleleri Direktörü Claire Wells’e ait bir cümledir. Claire Wells yaptığı açıklamada “Piyasa şuan çok düşük hareketlerde bulunmaktadır. Uzun zamandır volatilite bu kadar düşmemişti. Fakat önümüzdeki birkaç ay içerisinde Bitcoin tekrar yükselecek.”

Kripto Parada Büyük Oynuyor

Circle, kripto para yatırım teklifine dair ek bir katalog hazırladı. “Pazarı satın al” ismi verilen ürünle yeni kripto para yatırımcısı hedeflenmiştir. Katalog listesinde ise yedi adet kripto para birimi mevcuttur. Bunlar Bitcoin, Ethereum, Zcash, Ethereum Classic, Bitcoin Cash, Monero, Litecoin.

Bu katalog ürünü sayesinde kripto para piyasasına yabancı olan kişiler hemen yatırım yapabilmekte. Bu kataloğun en güzel özelliği ise kripto para yatırımı yapacak olan kullanıcılar piyasasının en güçlü kripto paralarına direk olarak yönlenmiş olmaktadır. Bu şekilde yeni yatırımcılar herhangi bir sürprizle karşılaşmış olmuyor. Kripto para piyasasına hakim olmayan yatırımcı çokta gelecek vaat etmeyen kripto para birimlerine yönelip ellerinde ki parayı kaybedebiliyor. Ancak Circle şirketinin hazırlamış olduğu katalog sayesinde bu sorunun önüne set çekilmiştir. Son olarak bu yatırım kataloğunun en düşük yatırımı 1 dolar en yüksek yatırımı ise 10.000 dolardır.